Kommertstekst

Hapukapsas on kevadine vitamiinipomm

Hapukapsas on tõhus vitamiiniallikas kevadisel ajal. Kuigi kauplustes on saadaval laialdane valik mitmesuguseid lõunamaiseid puuvilju, on need küllalt kallid ja enamasti töödeldud mitmesuguste säilitusainetega. Teadagi et kasulik on süüa puu- ja köögivilju, mis on kasvatatud siinsamas koduses Eeatis. Samuti on kodumaised köögiviljad väga soodsas hinnaklassis, mida saavad toidulauale lubada ka väiksema sissetulekuga pered.

Kadarbiku talust on võimalik saada värskelt hapendatud hapukapsast, kus kapsa hapendamine on pidev protsess ning selle talu kapsas ei muutu liiga hapuks ega pehmeks.

Hapendamisel muundub köögiviljas sisalduv suhkur piimhappeks, mis aga tõkestab kahjulike mikroorganismide teket, ja sama toime hapendamisel on kasutataval keedusoolal. Hapendamiseks sobivad paremini kõvad, terved, suhkrurikkamad sordid nagu "Krautmann", "Drago" jt.

Kapsamahl sisaldab organismile väga kasulikke suhkrut, mineraalaineid, valke ja vitamiine, eriti C-vitamiini.

Hapukapsas on mõnusaks vahelduseks pere toidulauale, mida sobib kasutada nii toorelt kui ka keedetuna. Hapukapsas kuulub traditsiooniliselt eesti rahvustoitude hulka ja Kadarbiku talu on nende traditsioonide kindel kandja.

Kadarbiku talu

Kadarbiku talu koostööpartnerid on hulgifirmad Rigual, Megaviljad, Eldore Trade, Puuviljaparadiis, Puuviljaaed, Locale, Bambona, Plantes, ETK Hulgi, Akelaks jt. Kauplustest Hypermarket, Kaubahall, Rema 1000, Saue kaubanduskeskus, Lahe kauplus, Kännu kauplus, Rõõmu Kaubamaja jt.

 

NB! Projekti "Tubakast Lahti" küsimustik tööandjatele
NB!
PALUN LOE ENNEM tellimuse vormistamist!


 
Kas seksuaalkurjategijate keemiline kastreerimine peaks olema Eestis lubatud?
jah, vabatahtlikele
jah, sunniviisiliselt
ei mingil juhul
terviseleht@terviseleht.ee Delfi