Infrapunane saun on mitmekülgne ravija

Infrapunane saun

Saunasid ja aurusaunasid on erinevates kultuurides kasutusel juba sajandeid, et eemaldada kehas mürkaineid. Traditsiooniliselt on saunasid kasutatud vaimse heaolu parandajana, valu vähendajana ja eluea pikendajana. Viimastel aastatel on põhjalikult uuritud infrapunaseid saunu. Uuringud näitavad, et saunad aitavad kehast välja viia mürkaineid - ka elavhõbedat ning orgaanilisi mürke nt PCB ja pestitsiidide jäägid. Kuumuse tõttu vabanevad mürgid rakkudest.

Märkimisväärne valuvaigistaja

Infrapunased saunad aitavad veresoontel laieneda, tuues kergendust ja tervendust lihasvalule, kudede vigastustele ja muudele sarnastele muredele. Suurenenud vereringe viib edasi ainevahetuslikke jääkaineid ja viib hapnikurikka vere musklitesse, nii et nad tervenevad kiiremini. Euroopas kasutatakse infrapunaste kiirtega kuumust tihti selleks, et ravida erinevaid liigesepõletikkel. Jaapanis kautatakse infrapunast teraapiat, et ravida ja vähendada inimestel reumaatilisi liigesepõletikke, seljavalu, peavalu, nikastusi ja paljusid teisi lihasvaegusi. Suurt osa liigesvaludest ja jäikusest, mis kaasnevad vananemisega, on võimalik vähendada või ravida just infrapunastes saunades.

Kaal vähendeb, mürgid kaovad

Infrapunases saunas südamelöögid, südame tootlikkus ja ainevahetus suuurenevad , mis aitab parandada üleüldist südame korrasolekut. On võimalik põletada 600 või rohkem kalorit ainult ühe 30 minutit kestva seansiga. Nii võtad kaalus alla ning ei higista välja ainult vett.

Infrapunases saunas higistab inimene kolm korda rohkem kui tavalises saunas seetõttu, et infrapunased kiired tungivad inimese nahka umbes nelja sentimeetri sügavusele ning lõhustavad seal mürk- ja jääkained, aidates kehast kiiremini välja viia mürke ja raskemetalle, ka pliid, elavhõbedat, alumiiniumi, kaadiumi ja rasva lahustuvaid mürke.

Tippatleetide lemmik

Musklid lõdvestuvavad kõige paremini siis, kui lihaskoed on soojad. Tippatleedid kasutavad infrapunast sauna, et soojendada muskleid enne ja pärast trenni, selleks, et vältida vigastusi ja soodustada lõdvestumist.

Vähendab tselluliiti

Infrapunased saunad aitavad vähendada tselluliiti - apelsini koore sarnast nahka, mis on tegelikult täis rasva, vett ja jääkaineid. Euroopa ilusalongid lisavad tselluliidiravile ka infrapunaste saunade kasutamise. Üks sessioon infrapunases saunas põletab niisama palju kaloreid kui pool tundi jooksmist (900kcal).

Parandab immuunsussüsteemi ja nahka

Kiirgusteraapia lühendab taastumist külmetusest, gripist ja parandab immuunsussüsteemi. Ta soodustab keha loomulikku tervenemisprotsessi.

Rohke higistamine infrapunases saunas puhastab naha mustusest ja surnud naha rakkudest, jätab naha säravaks ja veatult puhtaks. Naha toon ja elastsus paranevad, väheneb akne, ekseem, psoriaas, põletushaavad , samuti muutub nahk siledamaks. Infrapunased saunad suurendavad vereringet nahas, mis on vajalik selleks, et oleks ilusam, noorem ja säravam nahk. Samuti paranevad kergemini lahtised haavad , armid jäävad tunduvalt väiksemaks ning nahk muutub pehmemaks ja siledamaks

Ei mingit ootamist

Infrapunased saunad ei vaja eelnevalt pikka soojenemist, piisab kui valida õige temperatuur, oodata viis minutit, valida ajaline pikkus ning lihtsalt istuda ja nautida sügavat, rahustavat ja valuvaigistavat kuumust.

Lisainfo inglise keeles internetis aadressidel
www.infraredsauna.net
www.infrared-sauna.net

STA Tehniks
Paldiski mnt 58-C
Tallinn, 10137
Eesti
Tel 6519188
Faks 6519185
e-mail sta@infonet.ee

 

NB! Projekti "Tubakast Lahti" küsimustik tööandjatele
NB!
PALUN LOE ENNEM tellimuse vormistamist!


 
Kas seksuaalkurjategijate keemiline kastreerimine peaks olema Eestis lubatud?
jah, vabatahtlikele
jah, sunniviisiliselt
ei mingil juhul
terviseleht@terviseleht.ee Delfi