Loodustooted võidavad populaarsust

Eelmise nädala neljapäeval kohtusid ajakirjanikud Valgejõel alternatiivravi asjatundja Heikki Krimmiga, tema firma Massuno OÜ turundusjuhi, endise korvpalluri Arvo Lille ja Tallinna Naha- ja Suguhaiguste kliiniku peaarsti Mati Majassiga. Kokkusaamise põhjuseks oli loodustoode Onycor, mis hea küünte hooldamiseks ja küünekasvu turgutamiseks.

Ent üsna palju keerles jutt ka ümber loodustoote Paps-20, mida kõnealune firma on juba varem apteekidesse ja teistesse müügipunktidesse paisanud, ning mis on tarbijate seas populaarsust võitnud.
Loodustoodete ainuautor Heikki Krimm, kes on uurinud põhjalikult indiaanlaste rahvameditsiini, avaldas kuulajaskonnale, et mõlemad tooted sisaldavad nii Eesti, Hispaania ja Itaalia looduslikke koostisaineid. Osaühingus osaleb lepingupartnerina ka Saksamaa, tema teeb tootele kena ümbrise.
Tutvusime toodete laboriga, kus silma jäid plastvaadid tootevedelikuga, pakkematerjal ja pisikesed tootepudelid. Seal käibki toote töötlemine või nagu tegijad ütlesid, põhiliselt purustamine ja pressimine. Retsept on salastatud. Seda teab vaid toote omanik Heikki Krimm isiklikult. Ehkki hetkel oli laboris tööpaus, saime toote tutvustajailt teada, et laboritöötaja töötleb toodet kinnasteta ja ikka seepärast, et sõrmeküüned rohkem säraksid. See, et küüned tõepoolest sära saavad, kuulsime esitlusel ka toodete praktiseerijate endi suust. Jäi kõlama - loodustoodete vastu on hakanud huvi tundma kogu maailm. Konkreetselt Papsist ja Onycorist on huvitatud 15 välisriiki.

Heikki Krimm juhtis ajakirjanike tähelepanu sellele, et loodustoodete kohta ei või öelda, et nad ravivad. "Meil pole õigust kirjutada haiguse diagnoosi, mille puhul meie toode avitaks," ütles Krimm. Need õigused on tohtritel. Mida kostavad arstid?

Krimmi sõnul on paljud heakskiitval seisukohal, kuid valitsevat ka ükskõiksust.
"Minu kõrvu pole küll midagi halvustavat meie toodete kohta kostunud," sõnas Krimm.

Paps hoiab isa noorena
Paps-20 on populaarne ja asjalik preparaat, tegijad viskasid villast, et see on preparaat, mis hoiab isa noorena. Põhikomponentideks on ameerika agaav (Hispaaniast ja Itaaliast), taruvaik, harilik sirel (Saaremaalt), etüülalkohol - ja see kõik aitab valulike lihaste ja liigeseprobleemide korral, ka leevendab närvivalusid. Samuti tugevdab Paps immuunsust. Toode aitab neid, kelle organism talitleb normi piires, suurte hädade korral enam ei päästa.

Inimesed tänavat, hiljuti sai Krimm ka kuulda üht nurinat, et toode olevat kallis (umbes 50 kr). Nimetatud toodete tarbimisega olevat nii nagu ikka - jahedamal perioodil on nõudlus suurem, soojemal väiksem. Külm poeb kontidesse, soojus võtab valud ja ravimishoo.

Efekti tuleb uskuda
Firma esindajad teatasid ajakirjanikele, et nad oma tegevusest kasumit pole saanud, Eesti turul on käive 1,3 miljonit, ent Eesti turg jäävat ahtaks. Sihikul on Läti ja Leedu, samuti Venemaa ja Valgevenemaa. Lähemal ajal ka Iirimaa.

Firma turndusjuht Arvo Lill rääkis pressile, kuidas Paps-20 teda isiklikult aitas. Kunagistest vigastustest korvpalliplatsil sugenes häiriv õlavalu, ei saanud enam magada paremal küljel. Lill pöördus Krimmi poole palvega - avita nõeltega, ent Heikki pakkus proovimiseks hoopis Papsi. Aitas. Mitte küll kohe, kuid paari kuu pärast oli magada mõnus.

Eestlastele tuntud spordikommentaator Gunnar Hololei kiitis samuti Papsi. Krimm oli käinud korvpalluritega kaasas mitmesugustel võitstlustel juba stagnaajast ja tegelnud nende vigastustega edukalt, ehkki oli olnud ametlikult filmimees. Abeljanovile oli käe peale pannud, ja mees sai peatselt virgeks. Gunnar Hololei tunnistas: "Kui on efekt, siis tuleb ka uskuda."

SILLE MAKSIMOV

 

NB!
PALUN LOE ENNEM tellimuse vormistamist!


 
Kas seksuaalkurjategijate keemiline kastreerimine peaks olema Eestis lubatud?
jah, vabatahtlikele
jah, sunniviisiliselt
ei mingil juhul
terviseleht@terviseleht.ee Delfi