Derma.ee on lehekülg neile, kes soovivad saada objektiivset, kaasaegset informatsiooni nahaprobleemide, kosmetoloogiliste protseduuride ja veneroloogiliste haiguste kohta. Siit leiate palju praktilisi nõuandeid, Eesti dermatoveneroloogide tutvustuse ja kontaktandmed. Derma.ee aitab orienteeruda ja valikuid teha kirevas toote -ja ravimimaailmas, samuti ravi -ja iluprotseduuride osas.

Eesti Vähiliit on mittetulunduslik organisatsioon ja riigile oluline koostööpartner tervishoiupoliitikas. Vähiliidu ülesandeks on kaasa aidata vähktõvevastase võitluse ideede ja strateegia väljatöötamisele Eestis, ühendades ühistegevuse esinevaid vorme ühise eesmärgi nimel. See võimaldab saada paremaid tulemusi erinevates institutsioonides nii seadusandluse mõjutamisel kui ka finantsivõimaluste kaasamiseks.

1992.a. asutatud Eesti Allergialiit on patsientide ühendus, mis tegeleb allergiahaigete, nende perede ja lähedaste koolitamisega, et toime tulla allergiast tingitud probleemidega ja parandada haigete elukvaliteeti. Eesti Allergialiitu on ühinenud Tallinna-Harjumaa, Saaremaa ja Tartu allergiaühendused.

www.perekool.ee on Interneti väljaanne neile, kes planeerivad pere juurdekasvu, on lapseootel või on juba värsked lapsevanemad. Selle lehega tahame pakkuda oma sihtgrupile vajalikku teavet, toetust ning nõustamist alates meditsiinilistest konsultatsioonidest kuni igapäevaelu praktiliste nõuanneteni välja. www.perekool.ee käsitleb muudatusi ema organismis raseduse ajal, kirjeldab loote arengut erinevatel etappidel, annab nõu igapäevaseks toimetulekuks, aitab ette valmistada sünnituseks ja sünnitusjärgseks perioodiks ning tutvustab beebi arengut. Kodulehekülge teostab Eesti Ämmaemandate Ühing.

Eesti Südameliidu tegevuse põhieesmärgiks on vähendada südame-veresoonkonna haigustesse haigestumist Eestis ja parandada südamehaigusi põdevate inimeste ravitulemusi taastusravi edendamise kaudu.

Palju retsepte. Otsingumootor. Nõuandeid kokale. Külaliste retseptiraamat. Tööbörs (spetsialiseerunud toiduainete valdkonna inimestele). Maitsetaimed- ja ained. Sisustus-tarbed-tehnika. Telli kokk, söök või kogu pidu. Koolitus. Eesti rahvustoidud. Uudised. Liitu e-kokapostiga!

Mask on Interneti kodulehti ja veebipõhiseid infosüsteeme valmistav ettevõte. Tegutsenud oleme alates 1998. aasta kevadest ja Terviselehe veebiversiooni nüüdseks ilmutanud juba ligi kaks aastat.
Mask on eriti uhke oma selliste projektide üle, mis Interneti infoküllusesse suudavad oma panuse anda nii, et see ka mingit väärtust kannab. Terviseleht on üks sellistest.

Sihtasutus Eesti Geenikeskus (www.genomics.ee) on 1999. aastal asutatud geenitehnoloogia valdkonnaga seotud huvigruppide tegevust koordineeriv organisatsioon, mille missiooniks on luua Eestis soodsad tingimused geenitehnoloogia sektori arenguks rahvusvaheliselt konkurentsivõimelisele tasemele. Eesti Geenikeskuse eesmärgiks on luua informatsiooni ja teadmiste vahetamise keskkond, mis vastaks huvigruppide vajadustele ja motiveeriks neid osalema Eesti geenitehnoloogia areguprotsessis.


Reklaamiäri Eestis ja Venemaal

 

NB!
PALUN LOE ENNEM tellimuse vormistamist!


 
Kas seksuaalkurjategijate keemiline kastreerimine peaks olema Eestis lubatud?
jah, vabatahtlikele
jah, sunniviisiliselt
ei mingil juhul
terviseleht@terviseleht.ee Delfi